Inne

8. urodziny WGKM

Czytaj więcej: 8. urodziny WGKM

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Dzisiaj mija dokładnie 8 lat od założenia WGKM. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie dotyczące minionego roku funkcjonowania strony.

Wesołych Świąt!

Czytaj więcej: Wesołych Świąt!

Drodzy Czytelnicy!

Wraz z całą redakcją Warszawskiej Galerii Komunikacji Miejskiej pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe. Niech będzie to dla Was czas wytchnienia od wszelkich trudności, jakie przyniósł ze sobą miniony rok, za to pełen spokoju i optymizmu, spędzony w radosnej i rodzinnej, ale także bezpiecznej atmosferze. Życzymy Wam również dużo odpoczynku i przede wszystkim dużo zdrowia!

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Czytaj więcej: Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Drodzy Czytelnicy!

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, wraz z całą redakcją Warszawskiej Galerii Komunikacji Miejskiej pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia – niech będzie to dla Was czas pełen zdrowia, spokoju i radości.

Wesołych Świąt! ?

7. urodziny WGKM

Czytaj więcej: 7. urodziny WGKM

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Dzisiaj mija dokładnie 7 lat od założenia WGKM. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie dotyczące minionego roku funkcjonowania strony.

Wesołych Świąt!

Czytaj więcej: Wesołych Świąt!

Drodzy Czytelnicy!

Z okazji nadchodzących Świąt, wraz z całą redakcją Warszawskiej Galerii Komunikacji Miejskiej pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech będzie to dla Was czas pełen spokoju i optymizmu, spędzony w radosnej, ale także bezpiecznej atmosferze. Życzymy Wam również dużo odpoczynku i przede wszystkim dużo zdrowia. Mamy nadzieję, że doświadczycie słynnej świątecznej magii, zwłaszcza że chyba każdy z nas w tym roku potrzebuje jej jak nigdy wcześniej.

Wesołych Świąt! ?

Wyniki ankiet przeprowadzonych na profilu WGKM na Instagramie

Czytaj więcej: Wyniki ankiet przeprowadzonych na profilu WGKM na Instagramie

Warszawska komunikacja miejska to szereg różnych decyzji i wydarzeń. Zmiany tras, zarządzanie w czasach kryzysu - każdy z nas w pewien sposób wyrabia sobie zdanie na jakiś temat, dlatego co jakiś czas przeprowadzamy ankiety na naszym profilu na Instagramie, za pomocą funkcji Stories. W tym artykule będziemy umieszczać wyniki ankiet.

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Ta strona używa plików cookies.
Pokaż mi więcej informacji na ten temat   
ROZUMIEM

Polecamy