Inne

Dziękujemy za miniony rok!

Czytaj więcej: Dziękujemy za miniony rok!

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Cześć!

Dzisiaj mija dokładnie 6 lat od założenia WGKM. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie dotyczące poprzedniego roku funkcjonowania strony.

Wszystkich Świętych 1999

Czytaj więcej: Wszystkich Świętych 1999

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Jak zorganizowana była komunikacja miejska podczas Wszystkich Świętych w 1999 roku? W tym artykule, bazując na informacjach ze strony trasbus.com zebraliśmy informacje dotyczące linii cmentarnych 20 lat temu.

Wszystkich Świętych 2019 - artykuł zbiorczy

Artykuły dotyczące zmian obsługowych i zmian w funkcjonowaniu linii podczas święta Wszystkich Świętych oraz okresu poprzedzającego i następującego weekend "zniczowy":

www.rozkladybrygad.wgkm.waw.pl - Rozkłady brygad we współpracy z WGKM

Czytaj więcej: www.rozkladybrygad.wgkm.waw.pl - Rozkłady brygad we współpracy z WGKM

Od 2 listopada, na naszej stronie dostępny jest link do witryny, na której można znaleźć wszystkie rozkłady brygad w obszarze funkcjonowania ZTM. Link znajduje w górnym menu (środkowy obrazek). Strona jest także dostępna pod adresem rozkladybrygad.wgkm.waw.pl.

Projekt rozkładów brygad nie jest autorstwa redakcji WGKM - udostępniliśmy stronę w ramach współpracy. Dzięki temu mniejsze projekty mogą być wypromowane, a nasi czytelnicy mają dostęp do większej ilości przydatnych informacji. 

Jeżeli masz wiedzę na jakiś temat, zajmujesz się jakimś projektem lub chciałbyś o czymś opowiedzieć szerszej widowni - napisz do nas za pośrednictwem adresu e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), Facebooka, Instagrama lub przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie. Obiecujemy indywidualne podejście do każdej sytuacji - jesteśmy otwarci na współpracę.

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Reklama