Inne

Wyniki ankiet przeprowadzonych na profilu WGKM na Instagramie

Czytaj więcej: Wyniki ankiet przeprowadzonych na profilu WGKM na Instagramie

Warszawska komunikacja miejska to szereg różnych decyzji i wydarzeń. Zmiany tras, zarządzanie w czasach kryzysu - każdy z nas w pewien sposób wyrabia sobie zdanie na jakiś temat, dlatego co jakiś czas przeprowadzamy ankiety na naszym profilu na Instagramie, za pomocą funkcji Stories. W tym artykule będziemy umieszczać wyniki ankiet.

Zabytkowe pojazdy komunikacji miejskiej z kolekcji KMKM w Warszawie

Czytaj więcej: Zabytkowe pojazdy komunikacji miejskiej z kolekcji KMKM w Warszawie

Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie istnieje już 40 lat. Jest jednym z większych stowarzyszeń tego typu w Polsce, a jego imponująca kolekcja zabytkowych pojazdów komunikacji miejskiej należy do najliczniejszych w tej części Europy. Ten wspaniały jubileusz stał się inspiracją do opracowania albumu, w którym opisano historię klubu oraz przede wszystkim odrestaurowanych autobusów. Autor zebrał w nim wiele cennych zdjęć oraz informacji z planowej eksploatacji pojazdów oraz tła historycznego ich funkcjonowania, co jest jednym z atutów tej pięknie wydanej publikacji. Miłośnicy transportu miejskiego, a szczególnie autobusów będą bardzo usatysfakcjonowani.

Wydawcą książki jest znana z perfekcyjnie opracowanych monografii komunikacyjnych, renomowana firma EUROSPINTER. Kontakt z wydawcą: eurosprinter.com.pl

Osoby z rejonu Warszawy zainteresowane nabyciem tej publikacji w promocyjnej cenie proszone są o kontakt z kolegą Krzysztofem Lipnikiem. E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dziękujemy za miniony rok!

Czytaj więcej: Dziękujemy za miniony rok!

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Cześć!

Dzisiaj mija dokładnie 6 lat od założenia WGKM. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie dotyczące poprzedniego roku funkcjonowania strony.

Wszystkich Świętych 1999

Czytaj więcej: Wszystkich Świętych 1999

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Jak zorganizowana była komunikacja miejska podczas Wszystkich Świętych w 1999 roku? W tym artykule, bazując na informacjach ze strony trasbus.com zebraliśmy informacje dotyczące linii cmentarnych 20 lat temu.

Wszystkich Świętych 2019 - artykuł zbiorczy

Artykuły dotyczące zmian obsługowych i zmian w funkcjonowaniu linii podczas święta Wszystkich Świętych oraz okresu poprzedzającego i następującego weekend "zniczowy":

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Ta strona używa plików cookies.
Pokaż mi więcej informacji na ten temat   
ROZUMIEM

Polecamy