Strona Główna

7. urodziny WGKM

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Dzisiaj mija dokładnie 7 lat od założenia WGKM. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie dotyczące minionego roku funkcjonowania strony.

Siódmy rok funkcjonowania Warszawskiej Galerii Komunikacji Miejskiej podsumować możemy jako rekordowy. 2020 był najlepszym rokiem od momentu powstania naszego projektu pod względem liczby dodanych zdjęć w galerii, z których wiele wykonanych zostało przez fotografów nowych, którzy dopiero w minionych miesiącach dokonali rejestracji na stronie. Udało nam się także dotrzeć do większej liczby czytelników i obserwujących nasze profile w mediach społecznościowych, na Facebooku i Instagramie, gdzie nasze strony śledzi odpowiednio ponad 2500 i ponad 880 osób.

Za wszystko to chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim użytkownikom i odwiedzającym. To dzięki Wam i Waszemu wsparciu strona funkcjonuje, a administracja ma chęci i motywację do działania. To dzięki Wam mogliśmy rozwinąć się z poziomu małej i nieznanej strony, odwiedzanej dziennie przez kilkanaście osób, do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj. Specjalne podziękowania należą się także osobom, które dodają zdjęcia do galerii WGKM, tym samym ją współtworząc. Dziękujemy także twórcom artykułów oraz wszystkim osobom, które przyczyniają się do promocji witryny, chociażby poprzez udostępnianie treści dostępnych czy to na naszej stronie, czy też na profilach w mediach społecznościowych.

Kończymy ten rok zmotywowani do dalszego działania i rozwoju WGKM. Fotografów serdecznie zapraszamy do rejestracji na naszej galerii, czego dokonać można przez wypełnienie krótkiego formularza. Zachęcamy także do kontaktu osoby, mające pomysły na nowe artykuły lub opracowania, które mogłyby pojawić się na portalu! Czekamy na Wasze wiadomości na Facebooku, Instagramie lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyki:

  • W minionym roku użytkownicy galerii dodali 1623 zdjęć
  • W galerii zarejestrowało się 61 nowych użytkowników
  • Na portalu pojawiło się 225 artykułów
  • Na Facebooku przybyło nam 338 fanów
  • Na Instagramie przybyło nam ponad 180 obserwujących

Postanowiliśmy także wyróżnić najlepsze zdjęcie 2020 roku, czyli takie, które uzyskało w tym okresie najwięcej plusów od odwiedzających.

b_150_150_0_00_.._galeria_albums_userpics_10177_142_4340.jpgAutorem zdjęcia jest 101ksl, który zdobył 67 plusów!

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Ta strona używa plików cookies.
Pokaż mi więcej informacji na ten temat   
ROZUMIEM

Polecamy