Strona Główna

9. urodziny WGKM

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Dzisiaj mija dokładnie 9 lat od założenia WGKM. Serdecznie dziękujemy Wam za odwiedzanie naszej strony oraz aktywność - z tej okazji przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie minionego roku. 

Miniony rok oceniamy bardzo dobrze. Co prawda nie był on rekordowy, ale na naszej galerii pojawiło się wiele ciekawych zdjęć, dodanych przez naszych bardzo zdolnych fotografów. Zarówno na portalu, jak i na galerii pojawiło się wiele ciekawych i długich dyskusji na temat naszej komunikacji miejskiej. Tak naprawdę to Wy - użytkownicy, czytelnicy i komentujący jesteście "paliwem" naszej strony i motywujecie nas do dalszego prowadzenia witryny. Bardzo dziękujemy!

Udało nam się także przekroczyć liczbę 1000 followersów na Instagramie oraz 3000 polubień na Facebooku - serdecznie dziękujemy za zaufanie, a także wszystkie polubienia w naszych social media!

WGKM nie jest portalem o działalności zarobkowej, w związku z czym działania ze strony administracji zależą od naszego czasu wolnego - każdy z nas ma swoje życie prywatne i zawodowe, a prowadzeniem strony zajmujemy się jedynie hobbystycznie. Staramy się nadal, mimo upływu 9 lat, prowadzić stronę z dużym zapałem i chęciami. W ostatnich tygodniach skupiamy się na przygotowaniu pewnej "niespodzianki".

W najbliższych tygodniach witryna WGKM przejdzie metamorfozę. Zmieni się wygląd strony, a także parę funkcjonalności naszej strony - obecnie poziom przygotowań oceniamy na około 60-70%. O szczegółach poinformujemy już niedługo!

Bardzo Wam dziękujemy za kolejny rok!

Wyróżniliśmy także zdjęcie 2022 roku, czyli takie, które zdobyło najwięcej plusów:

b_150_150_0_00_images_headers__MG_9795-2.jpg

Autorem zdjęcia jest transport_okiem_ludwika, a zdjęcie zdobyło 64 plusów!

 

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Ta strona używa plików cookies.
Pokaż mi więcej informacji na ten temat   
ROZUMIEM

Polecamy