Historia WGKM

Pomysł na stworzenie nowej galerii narodził się w grudniu 2013 roku w głowie dwóch administratorów - Mateja i PP. Było to spowodowane chęcią ukazania autorskich fotografii w wygodnym dla użytkownika interfejsie.

Początkowo witryna nosiła nazwę "Warszawska Galeria Transportowa" i nie była dostępna dla użytkowników. W późniejszym czasie zadecydowano o zmianie nazwy na "Warszawska Galeria Komunikacji Miejskiej", ze względu na podobną nazwę innej, istniejącej galerii, jak i potrzebę uściślenia tematyki witryny.

W międzyczasie do składu administratorów dołączył Kelly i sprinter. Oficjalne otwarcie strony datuje się na 23 stycznia 2014 r. Dzień później administratorem został Domas.

Przez rok działalności WGKM przechodziło lepsze, jak i trudniejsze momenty. Przez ten czas przez galerię przewinęło się sporo osób, zostało dodanych mnóstwo zdjęć i napisanych wiele komentarzy, jednak nie spełniało to oczekiwań administracji. 23 stycznia 2015 roku został także uruchomiony portal, na którym zamieszczane są najnowsze informacje dotyczące funkcjonowania komunikacji w aglomeracji warszawskiej, jak i ciekawe opracowania o tematyce transportowej.

Skład administracji:

  • Matej (główny administrator)
  • PP
  • Domas
  • Kelly
  • sprinter

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Ta strona używa plików cookies.
Pokaż mi więcej informacji na ten temat   
ROZUMIEM

Polecamy