Strona Główna

8. urodziny WGKM

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Dzisiaj mija dokładnie 8 lat od założenia WGKM. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie dotyczące minionego roku funkcjonowania strony.

Kolejny rok funkcjonowania Warszawskiej Galerii Komunikacji Miejskiej uznajemy za bardzo dobry. Co prawda nie był on tak rekordowy, jak ten poprzedni, ale na naszej galerii pojawiło się mnóstwo ciekawych zdjęć, dodanych przez zdolnych fotografów. Udało nam się także dotrzeć do większej liczby czytelników i obserwujących nasze profile w mediach społecznościowych - niedługo na Instagramie przekroczymy barierę 1000 obserwujących, zaś na Facebooku - 3000 polubień.

Najbardziej chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym użytkownikom i fotografom. WGKM to portal prowadzony hobbystycznie, który nie jest nastawiony na działalność komercyjną i opiera się na wspólnym budowaniu społeczności sympatyków warszawskiej komunikacji miejskiej. My, pochłonięci prywatnymi obowiązkami nie zawsze mamy czas na aktualizację wszystkiego i poinformowanie we właściwym czasie - staramy się jednak to robić jak najszybciej i najdokładniej. Komentując różne posty i zdjęcia przyczyniacie się do umocnienia społeczności oraz do lepszej jakości przekazywanych informacji, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Bardzo też dziękujemy osobom, które przyczyniają się do promocji naszej strony, przez udostępnianie różnych treści, np. w mediach społecznościowych.

Jeszcze raz wielkie dzięki!

Statystyki:

  • W minionym roku użytkownicy galerii dodali 1537 zdjęć
  • W galerii zarejestrowało się 57 nowych użytkowników
  • Na portalu pojawiło się 138 artykułów
  • Na Facebooku przybyło nam 296 fanów
  • Na Instagramie przybyło nam 137 obserwujących

Wyróżniliśmy także najlepsze zdjęcie 2021 roku, czyli takie, które uzyskało najwięcej plusów.

b_150_150_0_00_.._galeria_albums_userpics_11587_300__MG_6389-2.jpgAutorem zdjęcia jest Mikołaj Gutorski, a zdjęcie zdobyło 74 plusów!

 

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Ta strona używa plików cookies.
Pokaż mi więcej informacji na ten temat   
ROZUMIEM

Polecamy