Zmiany trasowe

Nowa linia nocna N86

Czytaj więcej: Nowa linia nocna N86

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Zarząd Transportu Miejskiego, na wniosek mieszkańców osiedli położonych przy ulicach Kłobuckiej, Poleczki i al. KEN, uruchomi w najbliższy weekend linię nocną, łączącą Dworzec Centralny z Osiedlem Kabaty o numerze N86.

Komunikacja miejska od 29 i 31 sierpnia oraz 1 września

Czytaj więcej: Komunikacja miejska od 29 i 31 sierpnia oraz 1 września

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego nastąpią zmiany w układzie komunikacyjnym. Linia 152 w wybranych kursach pojedzie na Os. Derby, 345 zostanie przekształcone w linię kursującą przez cały tydzień, uruchomiona zostanie nowa linia 262, a także nastąpi reforma linii kursujących na Zielony Ursynów.

Zmiany na Woli i Bemowie od 1 sierpnia

Czytaj więcej: Zmiany na Woli i Bemowie od 1 sierpnia

Zgodnie z decyzją Warszawskiego Ratusza, 1 sierpnia 2020 roku zostaną wdrożone zmiany w układzie komunikacyjnym na Woli i Bemowie, które zostały odłożone w czasie z powodu pandemii i ograniczeń w funkcjonowaniu transportu publicznego w Warszawie.

Pierwotnie miały być wdrożone wraz z uruchomieniem nowego odcinka II linii metra do stacji Księcia Janusza, który został otwarty w kwietniu tego roku.

Szczegóły - projekt zmian

Wyłączenie ruchu tramwajowego na Bródnie

Czytaj więcej: Wyłączenie ruchu tramwajowego na Bródnie

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

W związku z pracami związanymi z budową metra na Bródnie, w dniach od 25 lipca do 30 sierpnia 2020 roku nie będą jeździły tramwaje na Żerań Wschodni i Annopol. Uruchomiona zostanie linia Z-1, kursująca między Rondem Żaba i Żeraniem Wschodnim.

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Ta strona używa plików cookies.
Pokaż mi więcej informacji na ten temat   
ROZUMIEM

Polecamy