Zmiany taborowe

SU12 CNG IV generacji na "Kleszczowej"

Czytaj więcej: SU12 CNG IV generacji na

Miejskie Zakłady Autobusowe zadecydowały o przeniesieniu pięciu Solarisów Urbino 12 CNG IV generacji z "Ostrobramskiej" na "Kleszczową". Pojazdy trafiły na nową zajezdnię we wtorek 23 listopada 2021 roku - są to autobusy o numerach taborowych 4335-4339.

 

1913 ponownie wozi pasażerów

Czytaj więcej: 1913 ponownie wozi pasażerów

Po ponad rocznej nieobecności na liniach, do liniowej eksploatacji powrócił Solaris Urbino 12 Electric o numerze taborowym 1913. Autobus przez dłuższy czas był wynajmowany stacji telewizyjnej TVN i występował w programie na żywo Uwaga! Koronawirus, którego ostatni odcinek został wyemitowany 30 sierpnia 2021 roku.

Koniec odbiorów 70 gazowych Solarisów

Czytaj więcej: Koniec odbiorów 70 gazowych Solarisów

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Miejskie Zakłady Autobusowe poinformowały o zakończeniu odbiorów 70 gazowych Solarisów, dostarczonych do Warszawy w ramach przetargu rozstrzygniętego w sierpniu ubiegłego roku. Do końca roku mają rozpocząć się dostawy kolejnych 30 przegubowców o tej samej specyfikacji, które zostały zamówione w maju 2021 r. w ramach prawa opcji.

Koniec eksploatacji "gdańszczaków"

Czytaj więcej: Koniec eksploatacji

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

W ostatnim czasie do grona pojazdów odstawionych dołączył MAN NG313 Lion's City G o numerze taborowym 3384, który był ostatnim eksploatowanym w Warszawie "gdańszczakiem". Trzy autobusy, które pierwotnie były w gdańskim malowaniu, zostały dostarczone do Warszawy w 2006 roku. 2 lata temu pojazdy zostały przemalowane w warszawskie barwy, przez co już nie wyróżniały się tak na tle innych autobusów.

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Ta strona używa plików cookies.
Pokaż mi więcej informacji na ten temat   
ROZUMIEM

Polecamy