Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.
Od czwartku, 18 marca, wejdą w życie drobne zmiany obsługowe, obejmujące linie 162 i 164.
|
Zmiany obsługowe od 18 marca 2021 roku (czwartek) |
|
|
162 |
Brygada 011 przechodzi z "Ostrobramskiej" na "Woronicza", gdzie w szczycie porannym realizowana będzie jako 061/162+164, natomiast w szczycie popołudniowym bez zmian jako 011/162. W zamian "Woronicza" odda "Ostrobramskiej" obsługę brygady 012. Obsługa bez zmian pojazdami przegubowymi. |
|
164 |
W godzinach szczytu porannego uruchomione zostanie wspomniane powyżej łączenie 061/162+164, obsługiwane przegubem z "Woronicza". |
Komentarze
100% w U8,9LE. Kurs również od dzisiaj włącza się od Limanowskiego.
Jakie 100% siedzących? W przegubowym 164?!
Tak właśnie jest, a sam kurs nie jest jakoś bardzo zapełniony, bo tylko 100% siedzących i wszystko z przystanków których wtyczka jeszcze nie obsługuje (Os. Bernardyńska, Gołkowska czy Goraszewska).
Zaraz zaraz... to znaczy, że w porannym szczycie on jedzie w stronę Sytej (czyli przeciwpotok) a potem w stronę Wilanowa wraca jako PT? Dobrze zrozumiałem?!
Były już przypadki przegubów za EEC (2224 czy 9811) i jeździły na pełnej trasie, więc się mieściły.
A co do jazdy elektryka to nic dziwnego bo tam nie pojawi się nic innego niż Elektryk czy 85xx bo pewnie nie ma dykt.
Dziś był zresztą na tym elektryk... Też mnie dziwiło jak przegub zmieści się w wąskim kryterium na Kępie Zawadowskiej.
Na 164 kursuje jako wtyczka, robi ćwierć kursu ze św. Bonifacego do Sytej, a potem zjeżdża na R7
Jeździłem nie raz i ani razu nie miałem kompletu ludzi. A ci co byli to w większości od Wilanowa do Sytejj jechali. Jak była Chełmska to 12 metrowe autobusy były najmniejsze więc mniejszych nie mogli puścić A wtedy w ogóle powietrze woził
Oj żebyś się kolego nie zdziwił bardzo często Alpinko jest napchane po brzegi i niema gdzie igły wcisnąć. Takie sytuacje są nawet w Soboty więc zmiana zasadna. I pragnę zauważyć że jeszcze kilka lat temu (za czasów R-9) linia była w 100% MAXI a teraz tylko malutkie busiki.
Kanał RSS z komentarzami do tego postu.