Strona Główna

Zabytkowe pojazdy komunikacji miejskiej z kolekcji KMKM w Warszawie

b_150_150_0_00_images_okladka_1.jpg

Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie istnieje już 40 lat. Jest jednym z większych stowarzyszeń tego typu w Polsce, a jego imponująca kolekcja zabytkowych pojazdów komunikacji miejskiej należy do najliczniejszych w tej części Europy. Ten wspaniały jubileusz stał się inspiracją do opracowania albumu, w którym opisano historię klubu oraz przede wszystkim odrestaurowanych autobusów. Autor zebrał w nim wiele cennych zdjęć oraz informacji z planowej eksploatacji pojazdów oraz tła historycznego ich funkcjonowania, co jest jednym z atutów tej pięknie wydanej publikacji. Miłośnicy transportu miejskiego, a szczególnie autobusów będą bardzo usatysfakcjonowani.

Wydawcą książki jest znana z perfekcyjnie opracowanych monografii komunikacyjnych, renomowana firma EUROSPINTER. Kontakt z wydawcą: eurosprinter.com.pl

Osoby z rejonu Warszawy zainteresowane nabyciem tej publikacji w promocyjnej cenie proszone są o kontakt z kolegą Krzysztofem Lipnikiem. E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Ta strona używa plików cookies.
Pokaż mi więcej informacji na ten temat   
ROZUMIEM

Polecamy