Strona Główna

Dziękujemy za miniony rok!

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Cześć!

Dzisiaj mija dokładnie 6 lat od założenia WGKM. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie dotyczące poprzedniego roku funkcjonowania strony.

Rok 2019 przyniósł za sobą rekordowe wyniki w kwestii ilości dodanych zdjęć. Dzięki nowemu systemowi rejestracji, który okazał się strzałem w dziesiątkę, na naszej stronie zaczęło się rejestrować dużo zdolnych fotografów. Przybyło nam także trochę fanów na Facebooku i obserwujących na Instagramie.

W 2020 roku chcielibyśmy się skupić na dalszym rozwoju. W planach jest odświeżenie wyglądu strony, zmiany w regulaminie oraz parę udoskonaleń w kwestii funkcjonowania strony, tak aby stała się bardziej przyjazna dla użytkowników. Na pewno pojawi się parę ciekawych opracowań i artykułów.

Serdecznie chcielibyśmy podziękować wszystkim użytkownikom i odwiedzającym. To dzięki Wam strona funkcjonuje, a administracja ma chęci do działania. Zaczynaliśmy jako mała, nieznana strona, którą dziennie odwiedzało kilkanaście osób.

Serdeczne podziękowania należą się także dla osób, które wspierają WGKM. Mowa tu o osobach piszących artykuły, dodających zdjęcia, a także przyczyniających się do promocji witryny. 

Ten rok był dla nas rekordowy, ale chcielibyśmy żeby WGKM dalej się rozwijało. Fotografów serdecznie zapraszamy do rejestracji na naszej galerii. Jeżeli masz jakąś wiedzę, talent do pisania artykułów lub przygotowałeś jakieś ciekawe opracowanie, skontaktuj się z nami mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub przez wiadomość na Facebooku!

Liczby:

  • W minionym roku użytkownicy dodali 1511 zdjęć
  • Na galerii zarejestrowało się 46 nowych użytkowników
  • Na portalu pojawiło się 157 artykułów
  • Na Facebooku przybyło nam 303 fanów

Postanowiliśmy także wyróżnić najlepsze zdjęcie 2019 roku, czyli takie, które uzyskało najwięcej plusów.

Autorem zdjęcia jest 101ksl, który zdobył 69 plusów!

b_150_150_0_00_.._galeria_albums_userpics_10177_179_8731_193-3_wgkm.jpg

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Ta strona używa plików cookies.
Pokaż mi więcej informacji na ten temat   
ROZUMIEM

Polecamy