Strona Główna

Dziękujemy za miniony rok!

b_150_150_0_00_images_pol_pl_Balony-metaliczne-mix-kolorow-25-szt-10cali--173_2.jpg

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Witajcie!

Dokładnie dzisiaj mija czwarty rok funkcjonowania WGKM. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie dotyczące poprzedniego roku funkcjonowania strony. 

W roku 2017 zmieniliśmy wygląd galerii - została ujednolicona kolorystycznie z portalem. Ponadto, użytkownicy mogą się teraz zarejestrować na stronie w wygodny sposób. Pojawiło się dużo nowych artykułów i zdjęć. Przybyło nam fanów na Facebooku, a także uruchomiliśmy profil na Instagramie.

W 2018 roku chcemy się skupić na rozwoju social media - Facebooka, Instagrama. Niewykluczone, że pojawi się także nasz kanał na YouTube, na którym będziemy przedstawiali warszawską komunikację. Chcielibyśmy także nadal pracować nad wyglądem strony, aby była ona współczesna i przyjazna dla odwiedzających. 

Serdecznie chcielibyśmy Wam podziękować. Zaczynaliśmy jako mała, nieznana strona, obecnie ilość użytkowników galerii jak i odsłon zdjęć zdecydowanie rośnie. Ale wyraźmy może to zadowolenie w liczbach... :) 

  • W minionym roku użytkownicy dodali 870 zdjęć!
  • Na galerii zarejestrowało się 28 nowych użytkowników.
  • Na portalu pojawiły się 122 artykuły.

Wszystkim odwiedzającym, publikującym zdjęcia i osobom odpowiedzialnym za galerię ogromnie dziękujemy. Liczymy na to, że nadal będziecie bardzo chętnie nas odwiedzali. Jeszcze raz - wielkie dzięki!

Administracja WGKM.