Strona Główna

Dziękujemy za miniony rok!

Witajcie!

W piątek, 23.01 minął rok od uruchomienia galerii WGKM. Zaczynaliśmy jako mała, nieznana strona, obecnie ilość użytkowników galerii jak i odsłon zdjęć zdecydowanie rośnie. Galeria zdjęć od początku była naszym głównym projektem, nie zamierzamy jednak spoczywać na laurach. Idziemy z duchem czasu, dlatego w nasze pierwsze urodziny oddajemy Wam coś zupełnie nowego - portal Warszawskiej Galerii Komunikacji Miejskiej. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby korzystanie z niego było jak najwygodniejsze oraz żeby znalazły się na nim wszelkie potrzebne informacje - zarówno dla pasjonatów komunikacji jak i zwykłych pasażerów. Zachęcamy zatem bardzo serdecznie do korzystania z portalu - bo to przecież dla Was go tworzymy.


Przygotowaliśmy jeszcze drobną statystykę i podsumowanie minionego roku.

Kończymy go z wynikiem 1403 zdjęć na naszym liczniku. Daje to średnio około 3.85 publikowanego zdjęcia dziennie. Najwięcej zdjęć zostało opublikowanych 12 października 2014 roku - nasi użytkownicy wrzucili tego dnia 23 zdjęcia.

83% wszystkich zdjęć (czyli 1171 fotografii) zostało wykonanych w Warszawie. Wśród zdjęć z pętli przód wiedzie kraniec Metro Młociny - 23 zdjęcia. Zdecydowanie więcej znajduje się jednak u nas zdjęć z tras - zdjęcia z pętli i zajezdni stanowią jedną trzecią wszystkich fotografii.

Najczęściej fotografowaną linią okazała się linia 6. Na galerii znajduje się jej 36 zdjęć. Wśród linii autobusowych wygrywa 186 z wynikiem 16 zdjęć.

Marką pojazdu, która ma obecnie najwięcej zdjęć jest Solaris. Znajduje się u nas w tej chwili 310 zdjęć tych wozów. Drugie miejsce zajmuje Jelcz (201), a trzecie Konstal (181).

Pojazdem z największą ilością zdjęć okazał się zachowany na zabytkowy Ikarus 260.73A o numerze 6306. Nasi użytkownicy wykonali mu w sumie 24 zdjęcia.


Wszystkim odwiedzającym, publikującym zdjęcia i osobom odpowiedzialnym za galerię ogromnie dziękujemy. Liczymy na to, że nowy portal WGKM przyjmie się wśród Was i będziecie chętnie z niego korzystać. Jeszcze raz - wielkie dzięki!

Administratorzy WGKM

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Ta strona używa plików cookies.
Pokaż mi więcej informacji na ten temat   
ROZUMIEM

Polecamy