Strona Główna

Raport podsumowujący WTP w 2019 roku

b_150_150_0_00_images_8423_158.jpg

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Zarząd Transportu Miejskiego opublikował raport podsumowujący Warszawski Transport Publiczny w 2019 roku. W opracowaniu można znaleźć ciekawe dane liczbowe, a także przeczytać o działaniach i inwestycjach prowadzonych przez ZTM. Raport, a zwłaszcza część dotycząca liczb i statystyk jest opracowana w bardzo estetycznej i czytelnej oprawie graficznej.

Krótki opis raportu:

Wstęp raportu zawiera informacje o Zarządzie Transportu Miejskiego, jego współpracy z innymi podmiotami, ukazuje zakres współpracy (Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD), a także przedstawia strukturę transportu publicznego w Warszawie.

Pierwszy rozdział dotyczy komunikacji miejskiej w liczbach - przedstawione zostały m.in. dane dotyczące pracy przewozowej według operatorów, punktualności, taboru, czy rozkładowych liczb jednostek taboru w ruchu. W tym rozdziale znajdziemy również dane liczbowe dotyczące pasażerów, czy sprzedanych biletów, a także informacje o inwestycjach prowadzonych przez Zarząd Transportu Miejskiego.

Drugi rozdział ma charakter opisowy i dotyczy aspektów związanych z funkcjonowaniem komunikacji miejskiej w Warszawie. Opisane są tam działania ZTM w zakresie np. funkcjonowania linii lokalnych, funkcjonowania transportu publicznego podczas wydarzeń sportowych, czy specjalnych akcji typu Wszystkich Świętych. Znajdziemy tam również informacje o Warszawskich Liniach Turystycznych (WLT).

Trzeci rozdział ma również charakter opisowy i dotyczy aspektów związanych z inwestycjami. Mowa jest o takich działaniach jak otwarcie nowych stacji metra, budowa parkingu P+R, czy remonty przystanków.

Czwarty rozdział dotyczy dialogów ZTM z pasażerami i obejmuje krótki opis przeprowadzonych konsultacji i działań w zakresie wychowania komunikacyjnego, w tym najmłodszych.

Link do raportu

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Ta strona używa plików cookies.
Pokaż mi więcej informacji na ten temat   
ROZUMIEM

Polecamy