Strona Główna

Reforma układu linii nocnych - 31.05/01.06.2007r.

W nocy z 31 maja na 1 czerwca 2007 roku nastąpiła reorganizacja linii nocnych, dzięki której niektóre rejony Warszawy oraz podwarszawskie miejscowości zyskały połączenia nocne. Podzielono linie na trzy grupy oraz zmieniono numerację z 6xx na Nxx

Więcej informacji w artykule!

Zmiany:

  • Zmiana numeracji linii z 6xx na Nxx;
  • Uruchomienie podmiejskich linii, którymi zostały objęte następujące miejscowości: Chotomów, Jabłonna, Legionowo, Marki, Ząbki, Zielonka, Konstancin-Jeziorna, Janki, Raszyn, Piastów i Pruszków;
  • Podział na trzy grupy: linie promieniste kursujące z Dworca Centralnego, linie obwodowe, linie lokalne obsługujące obrzeża miasta
Link do mapy w razie błędnego wyświetlania
b_150_150_0_00_images_nocneprzed.jpg

Trasy przed reformą:

Linia Trasa Częstotliwość
601

STARE BEMOWO - Kaliskiego - Lazurowa - Człuchowska - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska al. Solidarności - al. Jana Pawła II - Świętokrzyska - Emilii Plater - DW. CENTRALNY 

DW. CENTRALNY - Aleje Jerozolimskie - Marszałkowska - pl. Bankowy - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - Kijowska - Dw. Wschodni (Kijowska) - Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - Podskarbińska - Dwernickiego - Szaserów - Chłopickiego - Zamieniecka - Łukowska - Rodziewiczówny - Ostrobramska - Marsa - Ilskiego - al. Komandosów - Grzybowa - Szosowa - Wspólna - Niemcewicza -1. Praskiego Pułku - Armii Krajowej - WOLA GRZYBOWSKA

30 minut
602 DW. CENTRALNY - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - al. Zieleniecka - Targowa - Kijowska - Dw. Wschodni (Kijowska) - Targowa - Stalowa - Zajezdnia Stalowa - Stalowa - Szwedzka - 11 Listopada - św. Wincentego - Kołowa - Osssowskiego - Barkocińska - Myszkowska - Handlowa - Pratulińska - Trocka - Borzymowska - św. Wincentego - Kondratowicza - Chodecka - Wyszogrodzka - Bartnicza - Wysockiego - Bazyliańska - Kondratowicza - Łabiszyńska - Łojewska - Chodecka - BRÓDNO-PODGRODZIE 30 minut
603

CHOMICZÓWKA - Conrada - Wólczyńska - al. Reymonta - Powstańców Śląskich - Wrocławska - Radiowa - Powstańców Śląskich - Górczewska - Ciołka - Obozowa - Płocka - Górczewska - Młynarska - al. Solidarności - Towarowa - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - DW. CENTRALNY

DW. CENTRALNY - Aleje Jerozolimskie - Książęca - Rozbrat - Łazienkowska - Czerniakowska - Powsińska - św. Bonifacego - al. Sikorskiego - al. Wilanowska - Puławska - al. Lotników - al. Wilanowska - Wołoska - Woronicza - ZAJEZDNIA WORONICZA

30 minut
604

OS. KABATY - al. Komisji Edukacji Narodowej - Wąwozowa - Rosoła - Belgradzka - Stryjeńskich - Dereniowa - Ciszewskiego - Pileckiego - Herbsta - Romera - Surowieckiego - al. Komisji Edukacji Narodowej - Dolina Służewiecka - Rzymowskiego - Marynarska - Postepu - Konstruktorska - Racjonalizacji - Woronicza - Wołoska - Chodkiewicza - Batorego - al. Niepodległości - Chałubińskiego - DW. CENTRALNY

DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Świętokrzyska - al. Jana Pawła II - Stawki - Andersa - Mickiewicza - pl. Wilsona - Słowackiego - Żeromskiego - Kasprowicza - Przy Agorze - Marymoncka - Pstrowskiego - ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ

30 minut
605

URSUS-NIEDŹWIADEK - Keniga - Warszawska - Jagiełły - Lalki - Cierlicka - Kościuszki - Sławka - Dzieci Warszawy - Ryżowa - Chrobrego - Popularna - Krańcowa - Łopuszańska - al. Krakowska - Grójecka - Bitwy Warszawskiej 1920 r. - Aleje Jerozolimskie - Grzymały-Sokołowskiego - Kopińska - Grójecka - pl. Narutowicza - Grójecka - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - Emilii Plater - DW. CENTRALNY

DW.CENTRALNY - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - Waszyngtona - Grochowska - Płowiecka - Marsa - Chełmżyńska - Strażacka - al. gen. Chruściela - REMBERTÓW-AON

30 minut
606

CHOMICZÓWKA - Conrada - Sokratesa - Kasprowicza - Huta - Pstrowskiego - Marymoncka - Podleśna - Klaudyny - Rudzka - Hłaski - Gdańska - Popiełuszki - al. Jana Pawła II - Stawki - Andersa - pl. Bankowy - Marszałkowska - Świętokrzyska - Emilii Plater - DW. CENTRALNY

DW. CENTRALNY - Chałubińskiego - al. Niepodległości - Woronicza - Wołoska - Domaniewska - Modzelewskiego - Orzycka - Gotarda - Bokserska - Kłobucka - Poleczki - Puławska - Karczunkowska - PKP JEZIORKI

30 minut
607

ZACISZE - Codzienna - Młodzieńcza - Radzymińska - Ząbkowska - Targowa - Dąbrowszczaków - pl. Hallera - Jagiellońska - Starzyńskiego - most Gdański - Słomińskiego - Bonifraterska - Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat - Świętokrzyska - Emilii Plater - DW. CENTRALNY

DW. CENTRALNY - Aleje Jerozolimskie - Marszałkowska - pl. Konstytucji - Puławska - Wałbrzyska - Nowoursynowska - Dolina Służewiecka - al. Komisji Edukacji Narodowej - Bartoka - Jastrzębowskiego - al. Komisji Edukacji Narodowej - Ciszewskiego - Rosoła - Gandhi - Cynamonowa - Płaskowickiej - Rosoła - Belgradzka - Stryjeńskich - Wąwozowa - al. Komisji Edukacji Narodowej - OS. KABATY

30 minut
608

CM. PÓŁNOCNY BRAMA ZACH. - Estrady - Arkuszowa - Wólczyńska - al. Reymonta - Broniewskiego - Krasińskiego - Powązkowska - Okopowa - Towarowa - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - DW. CENTRALNY

DW. CENTRALNY - Chałubińskiego - al. Niepodległości - al. Armii Ludowej - most Łazienkowski - al. Stanów Zjednoczonych - Ostrobramska - Zamieniecka - Grochowska - Płowiecka - Błękitna - Widoczna - Patriotów - Bysławska - FALENICA

60 minut (linia skoordynowana z 612)
609 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Świętokrzyska - Kopernika - Tamka - al. Solidarności - Targowa - Dąbrowszczaków - pl. Hallera - Jagiellońska - Modlińska - Światowida - Myśliborska - Porajów - Świderska - Światowida - Nowodwory (podjazd na pętlę) - Światowida - Mehoffera - Modlińska - BUKÓW 60 minut (linia skoordynowana z 613)
610 OS. GÓRCZEWSKA - Górczewska - Powstańców Śląskich - Człuchowska - Lazurowa - Szeligowska - (Wariantowe podjazdy na pętlę Karolin) - Połczyńska - Wolska - Redutowa - Olbrachta - Górczewska - al. Prymasa Tysiąclecia - Kasprzaka - Prosta - Świętokrzyska - Emilii Plater - DW. CENTRALNY

DW. CENTRALNY - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - Francuska - Paryska - Brukselska - Ateńska - Egipska - al. Bora-Komorowskiego - Umińskiego - Fieldorfa - Ostrobramska - Marsa - Okularowa - Stepowa - Korkowa - Kościuszkowców - Kajki - Pożaryskiego - Żegańska - al. Dzieci Polskich - MIĘDZYLESIE

60 minut (linia skoordynowana z 614)
611

SADYBA - Powsińska - Wiertnicza - Przyczółkowa - al. Wilanowska - Sobieskiego - Chełmska - Czerniakowska - Gagarina - Spacerowa - Goworka - Puławska - pl. Konstytucji - Marszałkowska - Aleje Jerozolimskie - DW. CENTRALNY

DW. CENTRALNY - Aleje Jerozolimskie - pl. Zawiszy - Raszyńska - Żwirki i Wigury - Lotnisko Chopina - Żwirki i Wigury - 17 Stycznia - al. Krakowska - Na Skraju - PALUCH

30 minut
612

MŁOCINY-UKSW - Wóycickiego - Pułkowa - Pstrowskiego - Huta - Kasprowicza - Sokratesa - Wólczyńska - al. Reymonta - Broniewskiego - Krasińskiego - Powązkowska - Okopowa - Towarowa - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - DW. CENTRALNY

DW. CENTRALNY - Chałubińskiego - al. Niepodległości - al. Armii Ludowej - most Łazienkowski - al. Stanów Zjednoczonych - Ostrobramska - Zamieniecka - Grochowska - Płowiecka - Trakt Lubelski - WĘDKARSKA

60 minut (linia skoordynowana z 608)
613 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Świętokrzyska - Kopernika - Tamka - al. Solidarności - Targowa - Dąbrowszczaków - pl. Hallera - Jagiellońska - Modlińska - Światowida - Myśliborska - Porajów - Świderska - Światowida - Nowodwory (podjazd na pętlę) - Światowida - Mehoffera - Polnych Kwiatów - Mehoffera - Raciborska - CHOSZCZÓWKA 60 minut (linia skoordynowana z 609)
614

OS. GÓRCZEWSKA - Górczewska - Powstańców Śląskich - Człuchowska - Lazurowa - Szeligowska - (Wariantowe podjazdy na pętlę Karolin) - Połczyńska - Wolska - Redutowa - Olbrachta - Górczewska - al. Prymasa Tysiąclecia - Kasprzaka - Prosta - Świętokrzyska - Emilii Plater - DW. CENTRALNY

DW. CENTRALNY - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - Francuska - Paryska - Brukselska - Ateńska - Egipska - al. Bora-Komorowskiego - Umińskiego - Fieldorfa - Ostrobramska - Marsa - Okularowa - Stepowa - Korkowa - Kościuszkowców - Bronisława Czecha - Trakt Brzeski - STARA MIŁOSNA

60 minut (linia skoordynowana z 610)

Nowe linie zostały ponumerowane zgodnie ze schematem:

  • N0x - linie obwodowe;
  • N1x, N6x - Białołęka, Praga Północ, Targówek;
  • N2x, N7x - Praga Południe, Rembertów, Wesoła, Wawer;
  • N3x, N8x - Śródmieście, Mokotów, Wilanów, Ursynów, Ochota, Włochy, Ursus;
  • N4x, N9x - Wola, Bemowo, Żoliborz, Bielany
  • N5x - linie lokalne obsługujące obrzeża miasta

Linie nocne jadące w te same rejony, mające tą samą liczbę jedności (np. N13 i N63) zostały skoordynowane. 

Link do mapy w razie błędnego wyświetlania

b_150_150_0_00_images_nocne_poreformie.gif

Linie po reformie (stan na dzień 01.06.2007):

Linia Trasa Częstotliwość
N01 ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ - Zgrupowania AK Kampinos - Kasprowicza - Sokratesa - Wólczyńska - al. Reymonta - Powstańców Śląskich - Wrocławska - Radiowa - Powstańców Śląskich - Dźwigowa - Globusowa - Chrobrego - Kleszczowa - Łopuszańska - Hynka - Sasanki - Marynarska - al. Wilanowska - al. Lotników - Puławska - Dolina Służewiecka - al. KEN - Metro Ursynów - Bartoka - Rodowicza - Dolina Służewiecka - al. Wilanowska - Wiertnicza - WILANÓW 30 minut
N02 AL. REYMONTA - Żeromskiego - Marymoncka - al. Armii Krajowej - most Grota-Roweckiego - Toruńska - Wysockiego - Bazyliańska - Kondratowicza - św. Wincentego - Kołowa - Handlowa - Gorzykowska - Radzymińska - al. Solidarności - Szwedzka - Stalowa - Zajezdnia Stalowa - Stalowa - Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - Zamieniecka - Fieldorfa - Bora-Komorowskiego - Trasa Siekierkowska - al. Witosa Sobieskiego - św. Bonifacego - al. Sikorskiego - Dolina Służewiecka - al. KEN - Bartoka - URSYNÓW PŁN. 30 minut
N11 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Świętokrzyska - Marszałkowska - pl. Bankowy - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - Ząbkowska - Radzymińska - Naczelnikowska - Księcia Ziemowita - Kraśnicka - Radzymińska - Jórskiego - Samarytanka - Gilarska - św. Wincentego - Kondratowicza - Malborska - Głebocka - SKARBKA Z GÓR 60 minut
N12 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Świętokrzyska - al. Jana Pawła II - rondo "Radosława" - Słomińskiego - most Gdański - Starzyńskiego - rondo Starzyńskiego - Starzyńskiego - rondo Żaba - św. Wincentego - Kołowa - Ossowskiego - Barkocińska - Myszkowska - Handlowa - Pratulińska - Trocka - TARGÓWEK 60 minut
N13 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Świętokrzyska - Tamka - al. Solidarności - Targowa - Dąbrowszczaków - pl. Hallera - Jagiellońska - rondo Starzyńskiego - Jagiellońska - Modlińska - Obrazkowa - Myśliborska - Porajów - Świderska - Światowida - Ordonówny - Mehoffera - (w stronę Choszczówki: Modlińska - Klasyków - Bohaterów - Ołówkowa - Parowozowa - Polnych - Kwiatów - Mehoffera) - Raciborska - CHOSZCZÓWKA 60 minut
N14 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - most Poniatowskiego - rondo Waszyngtona - al. Zieleniecka - Zamoyskiego - Targowa - Kijowska - Dworzec Wschodni (Kijowska) - Kijowska - Targowa - 11 Listopada - rondo Żaba - Odrowąża - Wysockiego - Bartnicza - Wyszogrodzka - Chodecka - Łojewska - Łabiszyńska - Kopijników - Białołęcka - BRZEZINY 60 minut
N21 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Świętokrzyska - Marszałkowska - pl. Bankowy - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - Kijowska - Dw. Wschodni (Kijowska) - Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - Podskarbińska - Dwernickiego - Szaserów - Chłopickiego - pl. Szembeka - Grochowska - Marsa - Wspólna - Szosowa - Niemcewicza - 1- Praskiego Pułku - Trakt Brzeski - STARA MIŁOSNA 60 minut
N22 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - most Poniatowskiego - rondo Waszyngtona - Francuska - Paryska - Brukselska - Ateńska - Egipska - Bora-Komorowskiego - Umińskiego - Fieldorfa - Ostrobramska - Płowiecka - Trakt - Lubelski - Zwoleńska - Patriotów - Bysławska - FALENICA 60 minut
N24 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - most Poniatowskiego - rondo Waszyngtona - al. Waszyngtona - rondo Wiatraczna - Grochowska - Marsa - Chełmżyńska - Strażacka - REMBERTÓW-AON 30 minut
N25 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - Marszałkowska - Waryńskiego - al. Armii Ludowej - most Łazienkowski - al. Stanów Zjednoczonych - Ostrobramska - Marsa - Okularowa - Stepowa - Korkowa - Kościuszkowców - Kajki - Pożaryskiego - Żegańska - al. Dzieci Polskich - MIĘDZYLESIE 60 minut
N31 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - Marszałkowska - pl. Konstytucji - Goworka - Spacerowa - Gagarina - Czerniakowska - Chełmska - Sobieskiego - al. Wilanowska - (jednokierunkowo: - Przyczółkowa - Vogla - Syta - Tuzinowa - Spiralna - Zawodzie - Augustówka/Wiertnicza) - Powsińska - SADYBA 60 minut
N32 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - pl. Zawiszy - Raszyńska - Żwirki i Wigury - PORT LOTNICZY IM. F. CHOPINA 30 minut
N33 DW. CENTRALNY - Al. Jerozolimskie  - Książęca - Rozbrat - Łazienkowska - Czerniakowska - Powsińska - św. Bonifacego - al. Sikorskiego - Dolina Służewiecka - Nowoursynowska - Wałbrzyska - al. Lotników - al. Wilanowska - Wołoska - Woronicza - ZAJEZDNIA WORONICZA 60 minut
N34 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Chałubińskiego - al. Niepodległości - Batorego - św. A. Boboli - Wołoska - Rzymowskiego - Dolina - Służewiecka - al. KEN - METRO URSYNÓW - Surowieckiego - Romera - Herbsta - Pileckiego - Ciszewskiego - Dereniowa - Stryjeńskich - Wąwozowa - al. KEN - OS. KABATY 30 minut
N35 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - pl. Zawiszy - Grójecka - pl. Narutowicza - Grójecka - Kopińska - Grzymały-Sokołowskiego - Al. Jerozolimskie - rondo Zesłańców Syberyjskich - Al. Jerozolimskie - Kleszczowa - Ryżowa - Dzieci Warszawy - Sławka - Pużaka - Kompanii - Kordian - Regulska - Kościuszki - Cierlicka - Lalki - Jagiełły - Warszawska - URSUS-NIEDŹWIADEK 60 minut
N36 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - Chałubińskiego - al. Niepodległości - Woronicza - Racjonalizacji - Konstruktorska - Postępu - Domaniewska - Modzelewskiego - Orzycka - Gotarda - BOKSERSKA 30 minut
N37 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - Marszałkowska - pl. Konstytucji - Puławska - Dolina - Służewiecka - al. KEN - METRO URSYNÓW - Bartoka - Jastrzębowskiego - al. KEN - Ciszewskiego - Rosoła - Indiry - Gandhi - Cynamonowa - Płaskowickiej - Lanciego - Belgradzka - Rosoła - Wąwozowa - al. KEN - OS. KABATY 30 minut
N38 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - pl. Zawiszy - Grójecka - pl. Narutowicza - Grójecka - al. Krakowska - OKĘCIE 60 minut
N41 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Świętokrzyska - Marszałkowska - Andersa - Anielewicza - Okopowa - Powązkowska - Krasińskiego - Broniewskiego - al. Reymonta - Wólczyńska - Sokratesa - Kasprowicza - Zgrupowania AK Kampinos - Pułkowa - Wóycickiego - MŁOCINY-UKSW 60 minut
N42 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Świętokrzyska - rondo ONZ - al. Jana Pawła II - al. Solidarności - Młynarska - Górczewska - Jana Olbrachta - Redutowa - Wolska - Połczyńska - Szeligowska - Lazurowa - Człuchowska - Powstańców Śląskich - Górczewska - OS. GÓRCZEWSKA 60 minut
N43 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - pl. Zawiszy - Grójecka - pl. Narutowicza - Grójecka - Bitwy Warszawskiej 1920r. - rondo Zesłańców Syberyjskich - al. Prymasa Tysiąclecia - Górczewska - Powstańców Śląskich - al. Reymonta - Wólczyńska - Conrada - CHOMICZÓWKA 30 minut
N44 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Świętokrzyska - Krakowskie Przedmieście - Miodowa - Bonifraterska - Muranowska - Andersa - Mickiewicza - pl. Wilsona - Słowackiego - Żeromskiego - Kasprowicza - Huta - Zgrupowania AK Kampinos - ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ 30 minut
N45 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Świętokrzyska - rondo ONZ - Prosta - Kasprzaka - Płocka - Obozowa - Dywizjonu 303 - Radiowa - Kaliskiego - Lazurowa - Szeligowska - Połczyńska - KAROLIN 60 minut
N46 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Świętokrzyska - rondo ONZ - al. Jana Pawła II - Popiełuszki - Potocka - Gdańska - Hłaski - Rudzka - Klaudyny - Podleśna - Marymoncka - Zgrupowania AK Kampinos - ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ 30 minut
N50 LINIA PODMIEJSKA METRO WILANOWSKA - al. Wilanowska - Przyczółkowa - Drewny - Konstancin-Jeziorna:(Warszawska - (jednokierunkowo: Bielawska - Mirkowska - al. Wojska Polskiego - Piłsudskiego - Prusa/Piaseczyńska - Pułaskiego - Chylicka) - SKOLIMÓW) 3 kursy dziennie (tylko w weekendy)
N61 LINIA PODMIEJSKA DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Świętokrzyska - Marszałkowska - pl. Bankowy - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - Ząbkowska - Radzymińska - Naczelnikowska - Księcia Ziemowita - Kraśnicka - Radzymińska - Marki:(al. Piłsudskiego - STRUGA) 60 minut
N62 LINIA PODMIEJSKA DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Świętokrzyska - rondo ONZ - al. Jana Pawła II - rondo Radosława - Słomińskiego - most Gdański - Starzyńskiego - rondo Starzyńskiego - Starzyńskiego - rondo Żaba - św. Wincentego - Kołowa - Ossowskiego - Barkocińska - Myszkowska - Handlowa - Pratulińska - Trocka - Radzymińska - Łodygowa - Ząbki:(Warszawska - Piłsudskiego - ks. - Skorupki) - Zielonka:(Prymasa - St. Wyszyńskiego - Kolejowa - PL. JANA PAWŁA II) 60 minut
N63 LINIA PODMIEJSKA DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Świętokrzyska - Tamka - al. Solidarności - Targowa - Dąbrowszczaków - pl. Hallera - Jagiellońska - rondo Starzyńskiego - Jagiellońska - Modlińska - Obrazkowa - Myśliborska - Światowida - Milenijna - Ćmielowska - Światowida - Ordonówny - Mehoffera - Modlińska - Jabłonna:(Modlińska - Zegrzyńska) - Legionowo:(Warszawska - Sobieskiego - Piłsudskiego - OS. JAGIELLOŃSKA) - wybrane kursy do CHOTOMOWA 60 minut
N64 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - most Poniatowskiego - rondo Waszyngtona - al. Zieleniecka - Zamoyskiego - Targowa - Kijowska - Dworzec Wschodni (Kijowska) - Targowa - 11 Listopada - rondo Żaba - Odrowąża - Wysockiego - Bartnicza - Wyszogrodzka - Chodecka - Łojewska - Łabiszyńska - Kondratowicza - Bazyliańska - Wysockiego - Marywilska - MARCELIN 60 minut
N71 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Świętokrzyska - Marszałkowska - pl. Bankowy - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - Kijowska - Dw. Wschodni (Kijowska) - Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - Podskarbińska - Dwernickiego - Szaserów - Chłopickiego - pl. Szembeka - Grochowska - Marsa - Wspólna - Niemcewicza - 1 Praskiego - Pułku - Armii Krajowej - Żółkiewskiego - WOLA GRZYBOWSKA 60 minut
N72 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - most Poniatowskiego - rondo Waszyngtona - Francuska - Paryska - Brukselska - Ateńska - Egipska - Bora-Komorowskiego - Umińskiego - Fieldorfa - Ostrobramska - Płowiecka - Błękitna - Widoczna - Szpotańskiego - Patriotów - Panny Wodnej - Zasadowa - Przewodowa - Patriotów - Walcownicza - Techniczna - Złotej Jesieni - Podkowy - ALEKSANDRÓW 60 minut
N75 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - Marszałkowska - Waryńskiego - al. Armii Ludowej - most Łazienkowski - al. Stanów Zjednoczonych - Ostrobramska - Fieldorfa - Wał Miedzeszyński - BŁOTA 60 minut
N81 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - Marszałkowska - pl. Konstytucji - Goworka - Spacerowa - Gagarina - Czerniakowska - Chełmska - Sobieskiego - al. Wilanowska - Przyczółkowa - WAFLOWA 60 minut
N83 DW. CENTRALNY - Al. Jerozolimskie - Książęca - Rozbrat - Łazienkowska - Czerniakowska - Powsińska - św. Bonifacego - al. Sikorskiego - Dolina - Służewiecka - Nowoursynowska - Wałbrzyska - Puławska - Karczunkowska - PKP JEZIORKI 60 minut
N85 LINIA PODMIEJSKA DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - pl. Zawiszy - Grójecka - pl. Narutowicza - Grójecka - Kopińska - Grzymały-Sokołowskiego - Al. Jerozolimskie - rondo Zesłańców Syberyjskich - Al. Jerozolimskie - Popularna - Chrobrego - Ryżowa - Dzieci Warszawy - Sławka - Pużaka - Kompanii - Kordian - Regulska - Kościuszki - Cierlicka - Lalki - Jagiełły - Warszawska - Keniga - Orląt Lwowskich - Warszawska - Piastów:(Warszawska - Wiadukt - Okulickiego - Tysiąclecia) - Pruszków:(al. Dwudziestolecia - Partyzantów - Bohaterów - Warszawy - al. Dwudziestolecia - Wojska - Polskiego - OS. STASZICA) 60 minut
N88 LINIA PODMIEJSKA DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - pl. Zawiszy - Grójecka - pl. Narutowicza - Grójecka - al. Krakowska - Raszyn - JANKI-IKEA 60 minut
N91 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Świętokrzyska - Marszałkowska - Andersa - Anielewicza - Okopowa - Powązkowska - Krasińskiego - Broniewskiego - al. Reymonta - Wólczyńska - Arkuszowa - Estrady - Dziekanowska - CM. PÓŁNOCNY-BRAMA ZACH. 60 minut
N95 DW. CENTRALNY - Emilii Plater - Świętokrzyska - rondo ONZ - Prosta - Kasprzaka - Płocka - Obozowa - Dywizjonu 303 - Radiowa - Kaliskiego - Kocjana - Bolimowska - Łaszczyńskiego - Kościuszki - Przejazd - Warszawska - Górczewska - OS. GÓRCZEWSKA 60 minut

Zdjęcia:

b_150_150_0_00_.._galeria_albums_userpics_10048_2815129.jpgb_150_150_0_00_.._galeria_albums_userpics_10008_A748_Chomiczowka.jpg

fot. GregTrans, fot. Domas
W artykule wykorzystano mapę autorstwa Zarządu Transportu Miejskiego z 2007 roku (linie nocne po reformie).
Informacje o liniach są na podstawie źródeł własnych.
W razie błędów prosimy o kontakt mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub przez Facebooka.