Strona Główna

Reforma tramwajowa 4/8 - ciekawostki

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

W związku z reformą taktowania w rozkładach tramwajowych będzie kilka ciekawostek rozkładowo-obsługowych.

1. Mniejszym częściej

Na linii 15 w powszednie wieczory oraz w weekendowe poranki i wieczory będą pojawiać się pojedyncze wagony przechodzące z linii 14 dając tym samym częstotliwość co 10 minut.

2. Dojazd do bazaru na Bakalarskiej

W soboty, kiedy duże grono pasażerów chce dostać się na bazar przy ulicy Bakalarskiej, uruchomione zostaną 4 dodatkowe kursy linii 15 na trasie P+R Al. Krakowska - Plac Narutowicza (ramowo między 8 a 13), które następnie, bez wjazdu na pętlę, ruszą dalej jako linia 77.

3. Brygada 061/1+18

Brygada 061/1 będzie ruszała z Annopola o 7:07, skąd pojedzie na plac Narutowicza. O 8:02 ruszy z placu Narutowicza przez Puławską jako linia 18 na Służewiec. Kursowanie tej brygady ma na celu wzmocnienie mikroszczytu z Bródna do dworca Gdańskiego i centrum oraz dowóz studentów Politechniki Warszawskiej na zajęcia zaczynające się w okolicach godziny 8:30 oraz pracowników zagłębia biurowego na Służewcu.

4. Dodatkowy kurs 4 wieczorem

Dodatkowy kurs 4 przyjedzie na Żerań Wschodni o godzinie 21:53, przywożąc pracowników okolicznych miejsc pracy na nocną zmianą oraz odbierze pracowników ze zmiany popołudniowej - z Żerania ruszy o godzinie 22:09.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Ta strona używa plików cookies.
Pokaż mi więcej informacji na ten temat   
ROZUMIEM

Polecamy