Strona Główna

Zmiany w funkcjonowaniu serwisu

 

Kliknij w tytuł artykułu, aby zapoznać się z treścią zmian.

 

Drodzy użytkownicy,

jak pewnie niektórzy z Was zauważyli, na stronie zaszły pewne zmiany. Galeria zmieniła swój wygląd i tym samym została ujednolicona kolorystycznie z portalem, który charakteryzował się ciemnozielonym szablonem. Co prawda kontrast między poszczególnymi sekcjami nie był aż tak rażący, to części związanej strony ze zdjęciami przydało się odświeżenie.

Nowy szablon jest dostosowany do przeglądania na wszystkich możliwych rozdzielczościach ekranu. Strona główna została ograniczona do minimum, aby nie zasypywać użytkowników nadmiarem treści. Górne menu zostało podzielone na dwie części - w lewej możemy łatwo przejść do albumów ze zdjęciami, zaś w prawej znajdziemy odnośniki do ważnych stron, takich jak regulamin, kontakt z administracją lub FAQ. Z boku pojawił się wysuwany panel, gdzie łatwo sprawdzicie, czy na naszym profilu Facebookowym pojawiły się jakieś nowe posty.

Zmienił się także regulamin, głównie w punkcie drugim. Sprecyzowaliśmy także zapiski dotyczące obszaru, z którego można wrzucać zdjęcia. Oczywiście nadal pozostaje nim Aglomeracja Warszawska, jednak od teraz będą możliwe pewne wyjątki. Przypominamy, że regulamin jest automatycznie akceptowany przez użytkownika w momencie wejścia na stronę i jego nieznajomość nie zwalnia z jego przestrzegania.

Na próbę postanowiliśmy także zmienić system rejestracji. Nie wiemy jednak czy się przyjmie, dlatego przez okres miesiąca będziemy się przyglądać jego działaniu. Dawniej do rejestracji było potrzebne wysłanie na naszą skrzynkę mailową paru zdjęć, następnie przechodziły one proces weryfikacji i wtedy administracja podejmowała decyzje, czy dany użytkownik będzie miał możliwość publikowania fotografii. Obecnie będzie można to zrobić za pomocą formularza (kliknij, aby przejść), w którym wystarczy jedynie podać login, hasło i adres e-mail, a następnie aktywować swoje konto poprzez kliknięcie w odnośnik wysłany na skrzynkę mailową (maile mogą przychodzić z drobnym opóźnieniem). Po aktywacji konto zostanie zweryfikowane przez administratora (chodzi o to, żeby wyeliminować tzw. boty) i użytkownik będzie miał możliwość uploadowania zdjęć. Pierwsze fotografie będą jednak akceptowane przez administrację. Aby konto miało pełną możliwość wrzucania zdjęć bez tzw. moderacji, zaakceptowanych musi zostać pomyślnie 5 zdjęć na 10 wrzuconych. Więcej informacji o nowym systemie rejestracji znajduje się w regulaminie.

W przypadku występowania błędów z którymkolwiek systemem, szablonem, prosimy uprzejmie o kontakt z administracją poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pozwoli to nam wyeliminować wszystkie błędy związane z wdrożeniem zmian na stronie. Z góry dziękujemy :-)

Administracja WGKM