Sprawy techniczne

Nowy link do strony z rozkładami brygadowymi

Czytaj więcej: Nowy link do strony z rozkładami brygadowymi

W odpowiedzi na zgłoszenia dotyczące nieprawidłowego funkcjonowania strony z rozkładami brygadowymi, zaktualizowane zostały odnośniki. Adres witryny się zmienił, co było przyczyną występowania błędu. 

Strona z rozkładami brygadowymi nie jest naszego autorstwa - udostępniamy ją jedynie na zasadzie polecenia. Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że strona obecnie przechodzi prace modernizacyjne. Wkrótce udostępnimy nową wersję witryny. 

Nowy formularz kontaktowy

Skontaktowanie się z administracją będzie teraz dużo łatwiejsze - uruchomiliśmy nowy formularz kontaktowy, przez który od teraz można do nas napisać. Oprócz tego jesteśmy stale dostępni pod naszym e-mailowym adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na mediach społecznościowych (Facebook, Instagram).

Bardzo doceniamy wkład internautów w rozwój naszej strony, w tym zgłaszanie wszystkich nieaktualnych informacji w opracowaniach i artykułach. Mamy nadzieję, że nowy formularz ułatwi kontakt z nami.

Link do formularza kontaktowego

Administracja WGKM

Ankieta dotycząca utworzenia albumu "Komunikacja miejska poza Warszawą" - wyniki

W ubiegły piątek zakończyła się ankieta dotycząca utworzenia albumu "Komunikacja miejska poza Warszawą", w której zaproponowaliśmy rozszerzenie zasięgu dodawania zdjęć. Po przeanalizowaniu wyników chcielibyśmy poinformować, że na WGKM nadal będzie można dodawać tylko i wyłącznie zdjęcia z aglomeracji warszawskiej. Głosy na "nie" co prawda nie stanowiły większości, ale zdajemy sobie sprawę że jeżeli około 30-40 % osób głosujących w ankiecie wyraża swoje niezadowolenie, to nie możemy decydować się na takie kroki.

Administracja WGKM

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Ta strona używa plików cookies.
Pokaż mi więcej informacji na ten temat   
ROZUMIEM

Polecamy