Wydarzenia

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Czytaj więcej: 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość. 

W najbliższą niedzielę już po raz dwudziesty ósmy odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie niesie to za sobą szereg interesujących wydarzeń w obszarze komunikacji miejskiej, które pokrótce przybliżamy poniżej.

Podsumowanie roku 2019

Czytaj więcej: Podsumowanie roku 2019

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość. 

Rok 2019 dobiega końca. Zachęcamy do lektury krótkiego opracowania, w którym wyszczególniliśmy najważniejsze naszym zdaniem wydarzenia w zakresie warszawskiej komunikacji miejskiej, które zaszły w minionym roku.

 

Mikołajki w stołecznej komunikacji

Czytaj więcej: Mikołajki w stołecznej komunikacji

W najbliższy weekend, 7 i 8 grudnia, pasażerów i mieszkańców Warszawy będzie czekało wiele mikołajkowych atrakcji. Uruchomiona zostanie okolicznościowa linia M, obsługiwana zabytkowymi tramwajami, zaś po trasie linii 222 wyjedzie bezpłatna linia Mikołajki. Rozbłyśnie także świąteczna iluminacja na Trakcie Królewskim.

Linia N dla uczczenia Niepodległości

Czytaj więcej: Linia N dla uczczenia Niepodległości

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Z okazji zbliżającej się 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w okresie od soboty 9 listopada do poniedziałku 11 listopada na ulice Warszawy wyjadą tramwaje oznaczone literą "N". Do obsługi linii zostały przewidziane wagony o numerach 445 (K) i 795 (13N) oraz składy 403-1+1811 (K+4ND) i 1000+1001 (105N).

Pożegnanie warszawskich Jelczy

Czytaj więcej: Pożegnanie warszawskich Jelczy

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

W związku z planowanym wyłączeniem z eksploatacji Jelczy M121I/4 "Mastero", w najbliższą sobotę, 5 października 2019 roku, KMKM Warszawa wraz z Miejskimi Zakładami Autobusowymi zorganizują okolicznościowe wydarzenie pt. "Pożegnanie warszawskich Jelczy".

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Reklama