Wydarzenia

Otwarcie nowych stacji metra

Czytaj więcej: Otwarcie nowych stacji metra

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Jak poinformował prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, nowo wybudowane stacje metra na Woli zostaną jednak otwarte w sobotę 4 kwietnia, ok. godz. 5:00. Panująca sytuacja epidemiczna nie pozwoli jednak na organizację oficjalnej i planowanej pierwotnie uroczystości, która oprócz otwarcia nowego odcinka miałaby również uczcić 25-lecie istnienia podziemnej kolei w mieście, które przypada na 7 kwietnia tego roku.

Noc Muzeów odbędzie się we wrześniu

Czytaj więcej: Noc Muzeów odbędzie się we wrześniu

Ze względów bezpieczeństwa związanych z trwającą pandemią koronawirusa, podjęta została decyzja o przełożeniu terminu Nocy Muzeów. Wydarzenie miało pierwotnie się odbyć w nocy z 16 na 17 maja 2020 roku. Organizatorzy zapowiedzieli, że impreza odbędzie się prawdopodobnie w drugiej połowie września. Dokładna data zostanie udostępniona w późniejszym terminie.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Czytaj więcej: 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość. 

W najbliższą niedzielę już po raz dwudziesty ósmy odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie niesie to za sobą szereg interesujących wydarzeń w obszarze komunikacji miejskiej, które pokrótce przybliżamy poniżej.

Podsumowanie roku 2019

Czytaj więcej: Podsumowanie roku 2019

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość. 

Rok 2019 dobiega końca. Zachęcamy do lektury krótkiego opracowania, w którym wyszczególniliśmy najważniejsze naszym zdaniem wydarzenia w zakresie warszawskiej komunikacji miejskiej, które zaszły w minionym roku.

 

Mikołajki w stołecznej komunikacji

Czytaj więcej: Mikołajki w stołecznej komunikacji

W najbliższy weekend, 7 i 8 grudnia, pasażerów i mieszkańców Warszawy będzie czekało wiele mikołajkowych atrakcji. Uruchomiona zostanie okolicznościowa linia M, obsługiwana zabytkowymi tramwajami, zaś po trasie linii 222 wyjedzie bezpłatna linia Mikołajki. Rozbłyśnie także świąteczna iluminacja na Trakcie Królewskim.

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Ta strona używa plików cookies.
Pokaż mi więcej informacji na ten temat   
ROZUMIEM

Polecamy