Wydarzenia

WOŚP 2021 - aukcje komunikacyjne

Czytaj więcej: WOŚP 2021 - aukcje komunikacyjne

14.02: koniec licytacji! 

W ostatnią niedzielę miesiąca, 31 stycznia, odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcję tradycyjnie wesprzeć można m.in. na portalu Allegro, biorąc udział w licytacjach przedmiotów, z których dochód przeznaczony zostanie na wsparcie Orkiestry. W niniejszym artykule zebraliśmy najciekawsze aukcje związane z komunikacją miejską i dalekobieżną – nie tylko warszawską. Tradycyjnie już zachęcamy do uczestnictwa i wsparcia akcji!

 

Aktualizacja: WOŚP 2021 - informacje

Czytaj więcej: Aktualizacja: WOŚP 2021 - informacje

Aktualizacja 22.01

W niedzielę 31 stycznia 2021 roku, odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, w wydarzenie zaangażowanych jest wiele spółek i instytucji. W związku z tym, uruchomione zostaną dwie linie okolicznościowe - tramwajowa 29T i autobusowa 29A, w których pieniądze na rzecz Orkiestry będą zbierali wolontariusze ze sztabu KMKM.

Podsumowanie roku 2020

Czytaj więcej: Podsumowanie roku 2020

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Rok 2020 dobiega końca. Zachęcamy do lektury krótkiego opracowania, w którym wyszczególniliśmy najważniejsze naszym zdaniem wydarzenia w zakresie warszawskiej komunikacji miejskiej, które zaszły w minionym roku

Otwarcie nowych stacji metra

Czytaj więcej: Otwarcie nowych stacji metra

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

Jak poinformował prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, nowo wybudowane stacje metra na Woli zostaną jednak otwarte w sobotę 4 kwietnia, ok. godz. 5:00. Panująca sytuacja epidemiczna nie pozwoli jednak na organizację oficjalnej i planowanej pierwotnie uroczystości, która oprócz otwarcia nowego odcinka miałaby również uczcić 25-lecie istnienia podziemnej kolei w mieście, które przypada na 7 kwietnia tego roku.

Noc Muzeów odbędzie się we wrześniu

Czytaj więcej: Noc Muzeów odbędzie się we wrześniu

Ze względów bezpieczeństwa związanych z trwającą pandemią koronawirusa, podjęta została decyzja o przełożeniu terminu Nocy Muzeów. Wydarzenie miało pierwotnie się odbyć w nocy z 16 na 17 maja 2020 roku. Organizatorzy zapowiedzieli, że impreza odbędzie się prawdopodobnie w drugiej połowie września. Dokładna data zostanie udostępniona w późniejszym terminie.

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Ta strona używa plików cookies.
Pokaż mi więcej informacji na ten temat   
ROZUMIEM

Polecamy