Strona Główna

Przebudowa stacji Warszawa Rembertów - uruchomienie linii ZS2

Kliknij na tytuł artykułu, aby przeczytać całą jego zawartość.

W najbliższy weekend (od soboty [05.09] do poniedziałku [07.09]) na pasażerów dojeżdżających ze wschodnich stron Warszawy jak i okolicznych miejscowości czekają utrudnienia. Jest to związane z przebudową stacji Warszawa Rembertów, w związku z czym ruch pociągów na odcinku Warszawa Rembertów - Sulejówek Miłosna będzie odbywał się po jednym torze.

Część pociągów S2 i KM zostanie skrócone do stacji Warszawa Wschodnia, jak i zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa ZS2 kursująca po następującej trasie:

WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – Okuniewska – Piłsudskiego – Kombatantów II Wojny Światowej – Krasińskiego – Staszica – 3 MAJA (powrót: 3 Maja - Głowackiego – Krasińskiego – Dworcowa – Piłsudskiego).

W autobusach linii 143, 173, 183, 514, 704 i ZS2 będzie obowiązywało honorowanie biletów KM na całej trasie, w pociągach linii S2 na odcinku Warszawa Zachodnia - Sulejówek Miłosna, jak i dowolnych tramwajach i autobusach na odcinku: Pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – Al. i Most Poniatowskiego – Al. Waszyngtona – Wiatraczna.

Trasa linii ZS2 (mapka):

b_150_150_0_00_images_ZS2.png

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Kliknij, aby zobaczyć

Ta strona używa plików cookies.
Pokaż mi więcej informacji na ten temat   
ROZUMIEM

Polecamy