Autosan H9
Całkiem niedawno wrzucałem zdjęcie H9 z kongresu Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego --> [url=http://www.wgkm.waw.pl/galeria/displayimage.php?pid=2738]Klik![/url]. Dzisiaj biorę pod lupę inne zdjęcie, również przedstawiające Autosana H9. Co widzimy na zdjęciu? Na pierwszy rzut oka można dostrzec całkiem spore podobieństwo krajobrazu z dniem dzisiejszym - bez problemu można rozpoznać miejsce, co oznacza że niewiele się zmieniło. Zdjęcie zostało wykonane między godziną 12:00 a 15:00 - w innych godzinach pojazdy nie zostawiałyby cienia po stronie Wisły. Wobec tego można wywnioskować, że ruch w tamtych czasach był dużo mniejszy niż obecnie, biorąc pod uwagę fakt, że 22.07.1974 to był poniedziałek. Kolejną różnicą jest ilość pasów w jedną stronę - dawniej 2, dzisiaj 3. Dostrzegliście jeszcze jakieś różnice? Piszcie w komentarzach, chętnie poczytam ;)

Materiał pochodzi z serwisu www.szukajwarchiwach.pl ze zbiorów Narodowego Archiwum Cyfrowego

Autosan H9

Całkiem niedawno wrzucałem zdjęcie H9 z kongresu Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego --> Klik!. Dzisiaj biorę pod lupę inne zdjęcie, również przedstawiające Autosana H9. Co widzimy na zdjęciu? Na pierwszy rzut oka można dostrzec całkiem spore podobieństwo krajobrazu z dniem dzisiejszym - bez problemu można rozpoznać miejsce, co oznacza że niewiele się zmieniło. Zdjęcie zostało wykonane między godziną 12:00 a 15:00 - w innych godzinach pojazdy nie zostawiałyby cienia po stronie Wisły. Wobec tego można wywnioskować, że ruch w tamtych czasach był dużo mniejszy niż obecnie, biorąc pod uwagę fakt, że 22.07.1974 to był poniedziałek. Kolejną różnicą jest ilość pasów w jedną stronę - dawniej 2, dzisiaj 3. Dostrzegliście jeszcze jakieś różnice? Piszcie w komentarzach, chętnie poczytam ;)

Materiał pochodzi z serwisu www.szukajwarchiwach.pl ze zbiorów Narodowego Archiwum Cyfrowego

System oceniania zdjęć
Infomacje o pliku
Autor i kategoria zdjęcia:Matej | Ciekawostki
Punkty: 4:1
Miejsce wykonania zdjęcia ⇒ Miejscowość, ulica:Warszawa, ulica Wybrzeże Gdańskie
Data wykonania zdjęcia ⇒ DD.MM.RRRR:22.07.1974
Waga pliku:63 KiB
Data dodania:02, Kwiecień 2016
Wymiary zdjęcia:755 x 760 pikseli
Ilość wyświetleń:557 razy
Bezpośredni link do zdjęcia:http://www.wgkm.waw.pl/galeria/displayimage.php?pid=2775

Komentarz 1 do 2 z 2
Strona: 1

sprinter   [03, Kwiecień 2016 godz. 00:53]
Dobra, ale 22.07 to był w tamtych czasach dzień wolny od pracy w związku ze Świętem Odrodzenia Polski.
Matej   [03, Kwiecień 2016 godz. 01:05]
Oj, zapomniałem Uśmiech Ale w każdym razie na ulicach było puściej

Komentarz 1 do 2 z 2
Strona: 1

Chcesz skomentować zdjęcie? Dodaj komentarz!  b u i url
Imię Komentarz
Śmiech :lol: Nabijam się :-P Bardzo szczęśliwy :-D Uśmiech :-) Neutralny :-| Smutek :-( Płaczę, jest mi bardzo smutno :cry: Cool 8-) Zaskoczony :-o Zakręcony :-? Zawstydzony :oops: Zszokowany :shock: Zły :-x Przewracanie oczami :roll: Puszczać oczko ;-) Pomysł :idea: Okrzyk :!: Pytanie :?: